Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą
 1. Dzisiaj Niedziela w oktawie Bożego Ciała. Msza św. z procesją eucharystyczną po Mszy św. o godz. 11.00. Zmiana tajemnic dla mężczyzn.

2. W nadchodzącym tygodniu - w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę – Niepokalanego Serca NMP.

3. Dziękuję za udział i zaangażowanie w Uroczystość Bożego Ciała - Wszystkim ruchom i stowarzyszeniom działającym w parafii koordynowanym przez AK- w sposób szczególny przygotowującym ołtarze mieszkańcom Zawodzia w stronę Łąki. Ministrantom i Lektorom, Strażakom, Kołu Gospodyń Wiejskich, Dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym z ich rodzicami, odpowiedzialnym za nagłośnienie, Panu Kościelnemu i Organiście.

4. Do czwartku, po Mszy św. wieczornej – procesja eucharystyczna. W czwartek błogosławieństwo dzieci.

5. Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do pomocy przy sprzątaniu placu obok kościoła po Mszy w najbliższy czwartek o 18:00. Proszę zabrać odpowiedni sprzęt.

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
-Kandydaci do bierzmowania z klasy 7 - Piątek 17:30 w kościele
- Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:40 w kościele
- Schola - Piątek 19:00 w salce
- Liturgiczna Służba Ołtarza - Sobota 11:00 w kościele
- Dziewczęca Służba Maryjna - Niedziela 10:30 w salce.

7. Są jeszcze miejsca do żłobka i przedszkola w naszej parafii. Gdyby ktoś szukał to proszę mu przekazać wiadomość.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia parafialne i diecezjalne, zapowiedzi i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Prasa Katolicka w znanym miejscu.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, na najbliższą sobotę zapraszam kolejne numery.