Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 1. W tym tygodniu:
- Każdego dnia o 17.35 – Nabożeństwo Majowe
- Każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

2. Dzisiaj na Mszy o godz. 11:00 nastąpi włączenie do Liturgicznej Służby Ołtarza nowych ministrantów i kandydatów.

3. Razem z Ruchem Światło-Życie naszej diecezji zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w najbliższą sobotę 18 maja od 21:00 do północy. W programie Eucharystia, poczęstunek, konferencja i uwielbienie.

4. Zapraszamy na Mszę dla rodzin z dziećmi w najbliższą niedzielę o 11:00 z indywidualnym błogosławieństwem. Podczas tej Eucharystii do Dziewczęcej Służby Maryjnej zostaną włączone nowe kandydatki z 3 klasy i dziewczynki ze starszych klas.

5. Spotkania duszpasterskie:
- Oaza Dzieci Bożych Piątek 16:30
- Oaza Młodzieżowa Piątek 18:00
- Schola Piątek 19:00
- Liturgiczna Służba Ołtarza Sobota 11:00

6. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza: stuły i welon złożone dla naszej parafii.

7. W naszej diecezji rozpoczynają się zapisy na rekolekcje wakacyjne Liturgicznej Służby Ołtarza, Oazy i KSM-u. Zachęcamy i zapraszamy.

8. Wybieramy się do Częstochowy na czuwanie Odnowy w Duchu św. Wyjazd 17 maja w piątek, o godz. 8.00 – powrót w sobotę wieczorem. Przejazd autobusem +nocleg – 200 zł. Zapisy u Pani Elżbiety Tomasik.

9. Trwają zapisy do naszego żłobka i przedszkola.

10. Przed nami Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. koło Straży, a procesja w stronę Łąki.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia, zapowiedzi w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Do poczytania prasa katolicka.

13. Dziękuję za sprzątanie i zapraszamy kolejne osoby.