Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocną
- wtorek – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej,
- środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00
- każdego dnia w naszej świątyni - Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

2. W środę zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na dodatkową Mszę o 19:00 z katechezą wyjaśniającą liturgię Eucharystii.

3. Prosimy o modlitwę za młodzież, która w najbliższą sobotę o 18:00 przyjmie sakrament Bierzmowania w kościele na Staromieściu.

4. W sobotę zapraszamy mężczyzn ze swoimi synami w wieku 15 lat i starszym na spotkanie Wojowników Maryi, które rozpocznie się na rynku w Rzeszowie o 9:30.

5. W przyszłą niedzielę o 11:00 zapraszamy na Mszę dla rodzin z dziećmi z indywidualnym błogosławieństwem.

6. Gmina informuje, że w najbliższy wtorek będzie zamknięta droga do Rzeszowa w kierunku komina.

7. Trwają zapisy do naszego żłobka i przedszkola.

8. Spotkania duszpasterskie w piątek:
- Oaza Dzieci Bożych 16:30
- Oaza Młodzieżowa 18:00
- Schola 19:00

9. Intencje mszalne, ogłoszenia, zapowiedzi w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Do poczytania prasa katolicka.

11. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i wykoszenie trawy koło kościoła i przy plebanii. Zapraszamy kolejne osoby.