Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu. W tym tygodniu: wtorek – uroczystość św. Józefa – odpust w Staromieściu (plakat), u nas - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,

2. W piątek
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci – szczególnie przygotowujące się do I Komunii św.
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 17.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych – rozważania KGW
- 18.00- Msza św.
- 20.00 Msza św. rozpoczynająca Nocną Drogę Krzyżową. Od 19:00 będzie możliwość odbioru rozważań i trasy z zaznaczonymi stacjami. Zapraszamy

3. Przyszła niedziela to już Niedziela Męki Pańskiej (Palmowa). Na wszystkich Mszach czytamy Mękę Pańską. Po południu - o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa. W tym dniu wspominamy wszystkich Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, których najjaskrawszym przykładem jest zamordowana przez Niemców beatyfikowana rodzina Ulmów.

4. W zakrystii można jeszcze kupić książki księdza Sebastiana Picura w cenie 20 i 30 zł.

5. Spowiedź Parafialna – 25.03 (poniedziałek).

6. Spotkania duszpasterskie w piątek:
- Oaza Dzieci Bożych 16:30 w kościele
- Schola 19:00

7. W dniu 22 marca tj. piątek od godz.14:00 do 20:00 oraz 23 marca tj. sobota od godz. 9:00 do 15:00 młodzież należąca do wolontariatu będzie kwestować w Trzebownisku na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w ramach akcji ,,Pola nadziei "

8. Nasza Gmina zaprasza na bezpłatne badania badania w ramach programu „Profilaktyka 40+”. Szczegóły na plakacie w gablocie.

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.