Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu
 1. Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu - adoracyjna. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu (czwartek-piątek) - Rekolekcje Szkolne w naszej parafii.

3. W piątek
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci – szczególnie dla dzieci przedszkolnych
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 18.00- Msza św.
- 17.30 Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości – rozważania Akcja Katolicka
- 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – zapraszamy szczególnie dla młodzieży ze szkoły średniej, studentów i pracującej

4. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla kobiet.

5. W niedzielę - o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy.

6. Zapowiedzi:
Zapraszamy młodzież na rekolekcje w ciszy, które odbędą się w Czarnej Sędziszowskiej od 8 - 10 marca. Koszt 170 zł. Zapisy w zakrystii albo przez naszą stronę Fb
Zapisy na Nocną Drogę Krzyżową w piątek 22 marca odbywają się w zakrystii i przez internet do piątku 15 marca.
Rekolekcje parafialne 15-17 marca (piątek-niedziela). W ramach rekolekcji w niedzielę 17 marca o 18:00 jest organizowany wyjazd do Kina Helios w Galerii Rzeszów na film Powołany 2. Lista z zapisami jest koło gazet i w zakrystii. Koszt 25 zł.
Spowiedź Parafialna – 25.03 (poniedziałek)

7. Spotkania duszpasterskie w piątek:
- Oaza Dzieci Bożych o 16:30 rozpoczęcie Drogą Krzyżową w kościele
- Oaza Młodzieżowa od 18:30 w salce
- Schola o 19:00
- Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej - Niedziela 10:15 w salce domu parafialnego

8. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że od 7-12 marca będą sprawdzane przewody kominowe w naszej miejscowości.

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka (Niedziela, Gość Niedzielny).

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.