Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
1. Przeżywamy II niedzielę Wielkiego Postu. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.
- I piątek – - od 16.00 – możliwość spowiedzi
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci – zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
- 17:00 Krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami I piątku
- 17.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych – rozważania Domowy Kościół
- 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa.
- 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania
- I sobota – 17.10 – różaniec, rozważanie tajemnicy,
- o godz. 18.00– Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej

3. Do chorych pojedziemy w sobotę od 9:00.

4. Męski Różaniec ulicami Rzeszowa – początek sobota 16.15 – Kościół św. Krzyża.

5. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Mężczyzn.

6. W niedzielę - o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy.

7. Zapowiedzi:
- Rekolekcje szkolne w naszej parafii odbędą się od czwartku 7 do piątku 8 marca. Prosimy o modlitwę za dzieci i młodzież z naszej parafii
- Zapraszamy młodzież na rekolekcje w ciszy, które odbędą się w Czarnej Sędziszowskiej od 8 do 10 marca. Koszt 170 zł. Całkowite milczenie rozpocznie się w sobotę od 10:00 a zakończy w niedzielę przed południem. Zapisy w zakrystii albo przez naszą stronę Fb
- 8 marca ulicami naszej miejscowości przejdzie Droga Krzyżowa organizowana przez AK
- W piątek 22 marca z naszej parafii wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa, nocna wędrówka w ciszy z indywidualnymi rozważaniami. Trasa będzie miała ok. 20 km. Będzie przebiegała od naszego kościoła koło lotniska w stronę Rogoźnicy i z powrotem ulicą Warszawską do Trzebowniska. Trasa i inne informacje zostaną umieszczone na naszych stronach internetowych. Zapisy będą prowadzone na początku marca.
- Rekolekcje parafialne 15-17 marca (piątek-niedziela)

8. Spotkania duszpasterskie w piątek:
- Oaza Dzieci Bożych o 16:30 rozpoczęcie Drogą Krzyżową w kościele
- Oaza Młodzieżowa od 18:30 w salce
- Schola o 19:00

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka (Niedziela, Gość Niedzielny).

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.